Chicco Oasys 1 Evo Isofix 2017 Moon od 203,9 € - Heureka.sk

Chicco Oasys 1 Evo Isofix 2017 Moon

Popis produktu

Parametre produktu

Váhová kategória
9 - 18 kg
ISOFIX
áno

Parametre produktu

Váhová kategória
9 - 18 kg
ISOFIX
áno

Popis produktu

Chicco Oasys 1 Evo Isofix 2017

Autosedačka CHICCO Oasys 1 Evo Isofix v sebe kombinuje maximálne možné bezpečie a praktickosť. Do vozidla sa inštaluje pomocou systému Isofix a je homologovaná podľa ECE R44 / 04, pre deti s váhou od 9 do 18 kg. Tvar autosedačky aj jej poťahový materiál zaisťujú dieťaťu komfort a pohodlie na cestách.      

Autosedačka Oasys 1 Evo Isofix je pohodlná, priedušná a na jej upevnenie stačia 3 kliknutia. Opierku hlavy je možné nastaviť v šiestich pozíciach a tak prispôsobiť aktuálnemu vzrastu dieťaťa. Autosedačku možno polohohovat do 5 pozícií. Isofix je najbezpečnejší a najjednoduchší systém pripevnenia v aute. Autosedačka Oasys 1 Evo Isofix je schválená podľa normy ECE R44/04 pre skupinu 1 (pre deti s váhou od 9 do 18 kg). Autosedačku je možné použiť iba v automobiloch so schváleným systémom uchytenia autosedačky Isofix. Štruktúra a mikro perforovaný povrch tkaniny v hlavných kontaktných miestach s telom dieťaťa zaisťuje maximálnu priedušnosť a pohodlie pri cestovaní.    

Vlastnosti:

Inštalácia pomocou systému Isofix Top Tether

Opierku hlavy a bezpečnostné pásy možno nastaviť do 6 pozícií

Jednoduché ovládanie jedným dotykom

Polstrovanie s mikroperforovanou štruktúrou zaisťuje skvelé odvetrávanie autosedačky

Pre pohodlie na cestách je možno autosedačku polohovať do 5 pozícií

Poťah je možné sňať bez nutnosti vybratia bezpečnostných pásov a oprať ho v pračke

Určené pre deti od 9 do 18 kg.

Parametre:

  • rozmery: 44 x 61-71 x 53,5 cm
  • hmotnosť: 12,5 kg

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.