Britax Römer Adventure 2017 Black

opierka sa dost hybe - obavam sa ze plastove kolajnicky moc nevydrzia

• Ľahko sa s ňou manipuluje, sedí sa v nej dobre a je stabilna
    • Nic

• Výborný pomer cena výkon
    • Bola som sklamaná, že sa pripútava len pásom. Vedela som to už, keď som ju objednával a.

Z výrobkom som spokojná. Malému sa sedí dobre.

čierne

Detská autosedačka Römer ADVENTURE je vhodná pre deti od 15 do 36 kg. Má hlavovú opierku, ktorej výšku možno nastaviť a preto ponúka táto detská autosedačka stále dobrú ochranu a pohodlie. Jej profil dopĺňa optimálna ochrana pred bočným nárazom.   Opierka hlavy s 11 polohami nastavenia výšky Ergonomická opierka hlavy Operadlo sa plynule prispôsobí sklonu operadla sedadla vo vozidle Optimálna ochrana pri bočnom náraze vďaka bokom s hlbokým polstrovaním Nízka hmotnosť - ľahko sa prenáša medzi vozidlami Snímateľný a prací poťah Montáž v aute s 3 bodovým pásom Vhodná pre deti od 15 - 36 kg Rozmery: V x H x Š 67 - 85 × 44 × 44 cm Hmotnosť: 3,9 kg

• , zakúpené v Chameleone

• sirka - je top najuzsia sedacka na trhu

opierka sa dost hybe - obavam sa ze plastove kolajnicky moc nevydrzia

• Ľahko sa s ňou manipuluje, sedí sa v nej dobre a je stabilna
    • Nic

• Výborný pomer cena výkon

Z výrobkom som spokojná. Malému sa sedí dobre.

• Lahka, pomerne pohodlna, dieta spokojne
    • Akosi sa mi nechce namotat spat odopnuty bezpecnosty pas. Trocha to drhne v "oku" sedacky.

So znackou Romer som spokojny. Mam uz 4 sedacku. Nemal som s nimi problem. Rozumna cena za dobru kvalitu.