Caretero Sport classic 2014 light grey

sivé
Váhová kategória
9 - 25 kg

• , zakúpené v MHProdukty.sk

• Sedacka je nadherna. Sme s nou velmi spokojny. Je bezpecna, pohodlna, vhodna aj na dlhe cesty autom. Je polohovatelna a tak sa da nastavit. Nas syn v nej hned zaspi a spinka celu jazdu autom :) Urcite odporucame.

Chceli sme si kupit polohovaciu sedacku aby sa v nej nas syn citil prijemne a tato sedacka splnila vsetky nase ocakavania :) je velmi pohodlna a malemu sa v nej paci. Hned v nej zaspinka :) my sme maximalne spokojny !!!!

sivé
Váhová kategória
9 - 25 kg

Autosedečka CARETERO Sport classic v novej kolekcii. Autosedačka je homologovaná podľa normy ECE R44/04.

• pre deti od 9 do 25 kg

Rozmery:

• vx š xd: 72 x 45 x 48 cm
  • Sedák - vnútorná šírka x hĺbka: 25 x 30 cm
  • Chrbtová opierka - výška x vnútorná šírka: 62 x 25 cm

Zapnutie dieťaťa v autosedačke - video návod

Montáž autosedačky vo vozidle - video návod

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v MHProdukty.sk