Caretero Scope 2014 cappuccino

• , zakúpené v FBABY.SK - Baby Webshop

• Jedna z mála polohovatelnych autosedačiek
    • dobra cena
    • vhodna aj pre deti ktore este nesedia
    • sedacka je vysoka tak dieta vidi von z okna :)
    • Zle sa upevnuje v aute ešte že ju emusime prehadzovat z auta do auta

Inak odporučam. Za dobru cenu vela muziky :)

• , zakúpené v Babyhit.sk

• Moja dcera nikdy neoblubovala cestu vo vajicku no odkedy som kupila tuto autosedacka s partnerom ani nevieme ze je s nami v aute...vzdy pozera s okna a tesi sa z cesty autom

Urcite by ssom tuto autosedacku odporucila aj znamim som rada ze som ju na internete nasla.

• , zakúpené v spuntikovo.eu

• moderný vzhľad,
    • rozumná cena,
    • kvalitný material,
    • pohodlný ale bezpečný
    • všestranné využitie - možnosť polohovaní do 4 polôh

Vybrala som túto autosedačku, lebo ho môžeme použiť odteraz až, kým nám malý nenarastie nad 25 kg. Vyzerá naozaj tak ako na obrazke. Je moderný, pohodlný - zároveň je tu pocit bezpečnosti. Zatiaľ som spokojná s tovarom, odporúčam každému.

béžové
Váhová kategória
0 - 25 kg
Odpovedá norme
ECE R44/04

Nová, moderná autosedačka CARETERO Scope má všestranné použitie - je možné ju používať pre deti od 0 do 25 kg, teda približne 5 rokov. Vďaka možnosti nastavenia sedačky do 4 polôh možno autosedačku montovať v aute proti smeru jazdy a použiť ju pre novorodenca. Od 13 kg dieťaťa už možno autosedačku namontovať klasicky po smere jazdy. Autosedačka má dvojdielnu vložku pre menšie deti. 5-bodové bezpečnostné pásy a špeciálna hlboký tvar zaručujú bezpečie dieťaťa. Poťah sa dá zložiť a prať v práčke. Sedačku možno sklopiť až do pololehu.

Charakteristika:

• Pre váhovú kategóriu 0-25 kg
  • Možnosť polohovania do 4 polôh
  • Novo autosedačka vylepšená dodatočnú vnútornou vložkou pre novorodenca
  • Špeciálny hlboký tvar autosedačky
  • Možnosť použitia po i proti smeru jazdy
  • 5- bodové bezpečnostné pásy
  • Moderná, pevná konštrukcia

rozmery: chrbtová opierka od spodu: 70 cm, základňa 53x43 cm, sedacia časť: 27x33 cm

• Spĺňa normu ECE R44 / 04
  • Váha 8 kg

Návod na montáž autosedačky

• , zakúpené v FBABY.SK - Baby Webshop

• Jedna z mála polohovatelnych autosedačiek
    • dobra cena
    • vhodna aj pre deti ktore este nesedia
    • sedacka je vysoka tak dieta vidi von z okna :)
    • Zle sa upevnuje v aute ešte že ju emusime prehadzovat z auta do auta

Inak odporučam. Za dobru cenu vela muziky :)

• , zakúpené v Babyhit.sk

• , zakúpené v spuntikovo.eu