Caretero Falcon 2014 navy

9 - 36 kg
Odpovedá norme
ECE R44/04

• , zakúpené v FajneCeny.cz

• Tovar je v skutočnosti taký ako na fotke a úplne splňa moje predstavy a kritériá.

Autosedačku používam krátko no som spokojná. Páči sa mi dizajnovo ale hlavne splňa kritériá bezpečnosti.Určite ju odporúčam.

modré
Váhová kategória
9 - 36 kg
Odpovedá norme
ECE R44/04

Krásna, nová autosedačka CARETERO Falcon, určená pre váhovou kategóriu 9-36 kg. Autosedačka je veľmi praktická, má polohovaciu hlavovú opierku, snímateľný poťah a mäkké, ergonomické lakťové podpierky. 5-bodové bezpečnostní pásy sú vybavené mäkkými chráničmi. Pásy sú regulovateľné, je možno je demontovať a používať pásy vozidla. Operadlo je možné demontovať a používať samotný podsedák.

Charakteristika:

• pre deti s váhou od 9 do 36 kg
  • nová kolekcia s vnútornou vložkou pre menšie deti
  • ľahká a bytelná konštrukcia
  • nastaviteľná opierka hlavy
  • kvalitní snímateľný poťah
  • 5-bodové bezpečnostné chrániče
  • možnosť použitia samotného podsedáku
  • veľké sedadlo

rozmery: chrbticová opierka od spodku: 70 cm, základňa 43x46 cm, sedacia časť: 33x33 cm - váha 5,3 kg

Farba: Zelená

1zákazník odporúča produkt